Wódka Amundsen 40% - dlaczego warto?

Wódka Amundsen charakteryzuje się absolutnie wyjątkowym aromatem i smakiem. Jest to ważna kwestia, która wyraźnie wskazuje, że trunek ten świetnie nadaje się do spożywania “na czysto”, jak i baza pod różnego rodzaju kolorowe drinki. Stężenie alkoholu w przypadku tej wódki wynosi 40%, co jest pewnego rodzaju standardem wśród tego typu trunków (o ile nie mają dodatków smakowych, które bardzo często obniżają nieco moc). Biorąc pod uwagę wszystkie jej zalety widać wyraźnie, że jest to wódka warta uwagi.

Amundsen 40% 500 Ml/700 ml - specyfikacja

Amundsen to wódka pochodząca ze Skandynawii, a więc muszą charakteryzować ją właściwości rozgrzewające, które w tamtych regionach - szczególnie w trakcie srogich zim - są bardzo cenione. Wódka ta wyróżnia się wśród wielu innych tego typu produktów na rynku za sprawą swojego niezwykle delikatnego smaku. Producent zaleca podawanie jej w niskiej temperaturze - tak jak w kraju, w którym jest produkowana. Dostępna jest w wariantach 0,5l u 0,7 l, a jej butelka ma charakterystyczny kształt, który przywodzi na myśl oblodzone góry.

Amundsen 40% 500 Ml/700 ml Karton 12 szt - cena

Jedną z najważniejszych kwestii, na którą zwracają uwagę osoby chcące nabyć większe ilości alkoholu - szczególnie w związku z organizacją imprezy - jest to, ile będzie kosztować dany trunek. W przypadku wódki Amundsen nie ma obaw - cena jednostkowa butelki nie jest wysoka, a trzeba pamiętać, że w przypadku zakupu większych ilości, cena może się zmniejszać. W porównaniu z innymi trunkami, takimi jak np. whisky czy klasowe wina, Amundsen to bardzo dobra propozycja w przystępnej cenie.

Organizowałem imprezę urodzinową, na której miało być dużo gości więc potrzebowałem sporych ilości alkoholu m.in. do drinków. Postawiłem więc na wódkę amundsen i to był strzał w dziesiątkę - sprawdziła się idealnie.

Dawid

Przed weselem zastanawialiśmy się, jakie trunki podać gościom. Wybór padł na rozwiązanie bardzo tradycyjne, czyli klasyczną wódkę. Spośród wielu marek wybraliśmy właśnie Amundsen i jestesmy bardzo zadowoleni z podjętej przez nas decyzji.

Klaudia

Na moim wieczorze kawalerskim bawiło się wielu gości, a ja musiałem zapewnić im odpowiednie napoje. Wybór padł na wódkę Amundsen, ponieważ smakuje dobrze i świetnie sprawdza się także do drinków. Wszyscy byli zadowoleni a impreza byłą bardzo udana

Marcin

Przygotowywaliśmy z żoną wesele, to i zastanawialiśmy się, co najlepiej będzie postawić na stole dla gości. Amundsen okazał się świetnym wyborem - nie tylko nie był specjalnie drogi, ale także świetnie smakował i każdy, kto skosztował chwalił nasz wybór.

Michał