Wódka Wataha 500 ml/700 ml - dlaczego warto?

Wybór dobrej wódki to nie lada sztuka, mimo że obecnie na rynku wiele jest interesujących propozycji z tego zakresu. Przy organizowaniu przyjęcia z alkoholem warto mieć na względzie to, że smak wódki powinien być możliwie jak najbardziej oryginalny - dzięki temu goście będą mieli pewność, że gospodarz podejmuje ich tylko produktami o wyjątkowej jakości. Z drugiej strony podobna oryginalność jest konieczna wtedy, gdy chcesz kupić wódkę na prezent, np. dla solenizanta. Wataha to w takich sytuacjach doskonały wybór. Jest to wódka o niecodziennej sile aromatu, zapadająca w pamięć na długo po degustacji.

Wódka Wataha 500 ml/700 ml - specyfikacja

Rynek alkoholi jest obecnie bardzo rozwinięty, dlatego wszyscy koneserzy mogą liczyć na szerokie pole wyboru w tej kwestii. Wódka Wataha o pojemności 500 ml lub 700 ml nawiązuje w swojej recepturze bezpośrednio do natury, a konkretnie do wilków. Te zwierzęta w naturalny sposób łączą się w stada, czyli watahy, polując razem i wspierając się na tym polu. Nawiązując do schematów połączeń między zwierzętami wódka Wataha bardzo często pojawia się na przyjęciach rodzinnych lub imprezach w gronie bliskich znajomych, gdzie wspólnie celebruje się czas. Wszyscy zaproszeni z pewnością bardzo szybko docenią walory smakowe tej wódki.

Wódka Wataha 500 ml/700 ml - cena

Czy warto zdecydować się na dość niecodzienny wybór wódki Wataha? To pytanie można zadawać sobie przy planowaniu różnych uroczystości, szczególnie jeśli wcześniej nie było okazji degustacji tego trunku. Za podjęciem decyzji o zakupie przemawia przede wszystkim jej moc, nawiązująca do mocy płynącej z natury. Wódka opatrzona nazwą Wataha jest krystalicznie czysta, ponieważ na etapie produkcji wykorzystuje się tylko składniki najwyższej jakości. Cena przy zakupie hurtowym jest bardzo korzystna, co sprzyja organizacji wesel i innych imprez w szerszym gronie gości.

Wódka idealna na organizację dużego przyjęcia, na którym gości zaproszonych jest sporo. Z mężem organizowaliśmy rocznicę ślubu na sali i ta wódka wyszła nas najlepiej, jeśli chodzi o cenę.

Danuta

Pozytywne zaskoczenie. Wódka mocna, to prawda, ale przecież taka ma być właśnie wódka. Jest taka świeża w porównaniu do innych. jakby czuć posmak lasu :) dobra propozycja, nowatorska.

Kaja

Wataha skradła serce gości na naszym weselu. Trochę mieliśmy niecodzienny wybór. jednak na stołach weselnych zazwyczaj goszczą inne marki ale jesteśmy zadowoleni z wyboru bo goście też byli.

Hubert

Ekstra wóda. Kopie jak trzeba. ale tak na świeżo, fajnie smakuje bez żadnych udziwnień czy innych dodatków po których jedyne co można to zwrócić. Wataha na plus

Krystian